Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

TUVĀKIE NOTIKUMI

SEPTEMBRIS
09: Shortparis, Laska Bar
24: Sting, Arēna Rīga
26: The Neighbourhood, Arēna Rīga
OKTOBRIS
06: The Cure, Arēna Rīga
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Rīgā uzstāsies Meraija Kerija

Intro, 2015. g. 23. decembrī

Koncertu rīkotājs FBI paziņo, ka jau pavasarī, 7. aprīlī, Arēnā Rīga uzstāsies fenomenālas balss īpašniece un viena no visu laiku veiksmīgākajām dziedātājām Meraija Kerija. Mūziķe nav uzstājusies Eiropā kopš 2003. gada, kas padara viņas gaidāmo koncerttūri Sweet Sweet Fantasy par īpašu un ilgi gaidītu notikumu. Viņas koncertprogramma Lasvegasā ir izpārdota katru vakaru, nupat dziedātāja saņēma arī zvaigzni Holivudas Slavas alejā.

Koncertā klausītājus sagaida mākslinieces spilgtāko hitu izlase, no kuriem 18 dziesmas pabijušas ietekmīgāko mūzikas topu pirmajā vietā. Meraija Kerija koncertā izpildīs Hero, Fantasy, Always Be My Baby un, protams, pasaulslaveno hitu, kas nu jau kļuvis par klasiku — We Belong Together, ka arī citus karjeras labākos skaņdarbus.

Drīzumā gaidāms arī jauns ieraksts, bet plānotajā Eiropas koncertturnejā pieprasītā mūziķe sniegs vismaz 23 arēnas šovus.

Meraija Kerija ir mūzikas ikona un soulmūzikas leģenda. Ar vairāk nekā 220 miljoniem pārdotu ierakstu Meraija Kerija ir viena no visu laiku veiksmīgākajām personībām mūzikas biznesā. Viņa ir ieguvusi vairākas Grammy balvas, 19 World Music Awards, 21 American Music Awards un 14 Billboard apbalvojumus.

Dziedātāja ir slavena ar savu spēcīgo piecu oktāvu vokālu, talantīgo dziesmu rakstīšanu un ierakstu producēšanu, kas ļauj Meraiju Keriju dēvēt par vienu no veiksmīgākajām māksliniecēm popmūzikā. Pie nozīmīgākajiem apbalvojumiem jāmin arī Billboard godalga kā labākajai desmitgades mūziķei, World Music Award par pasaules veiksmīgāko dziedātāju šajā tūkstošgadē un Icon Award par unikāliem sasniegumiem dziesmu rakstīšanā.

Elpu aizraujoša dziedātāja, dziesmu autore un producente — Meraija Kerija ir ieguvusi nedalītu atzinību visā pasaulē, iekarojot topu virsotnes un uzstājoties izpārdotos stadionos un arēnās. Mūzikas apskatnieki uzsver, ka dziedātāja ir radījusi jaunus ekselences standartus popmūzikā.

Biļetes uzpopzvaigznes koncertu būs nopērkamas Biļešu servisa kasēs un www.bilesuserviss.lv. Koncertā būs tikai sēdvietas. Biļešu cena no 49 EUR.

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs