Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

TUVĀKIE NOTIKUMI

SEPTEMBRIS
09: Shortparis, Laska Bar
24: Sting, Arēna Rīga
26: The Neighbourhood, Arēna Rīga
OKTOBRIS
06: The Cure, Arēna Rīga
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Rīgā uzstāsies Passenger

Intro, 2016. g. 8. jūnijā

9. oktobrī koncertzālē Palladium uzstāsies romatiskais britu dziedātājs, hita Let Her Go autors Maiks Rosenbergs jeb Passenger.

Passenger hits Let Her Go mūzikas vietnē YouTube skatīts jau vairāk nekā miljards reižu, bet tuvākajā laikā mākslinieks izziņos savu astoto studijas albumu. Gandrīz desmit gadu garumā mūziķis kā solomākslinieks sniedzis neskaitāmus unikālus koncertus visdažādākajās pasaules malās — sākot ar ielu stūriem un beidzot ar pasaulē prestižākajām koncertzālēm un teātriem.

Oktobrī dziedātājs un dziesmu autors metīsies jaunā piedzīvojumā. Pirmo reizi daudzu gadu garumā viņš uzstāsies kopā ar pavadošo grupu. Piecu citu mūziķu pavadījumā Maiks Rosenbergs sniegs koncertus Lielbritānijā un citviet Eiropā, tostarp Rīgā, izpildot dziesmas gan no jaunā albuma, gan iedvešot jaunu elpu jau labi zināmajās Passenger kulta klasikās. Šī būs vienreizēja iespēja baudīt klātienē tik īpašu koncertu.

Biļetes no piektdienas, 10. jūnija, būs nopērkamas Biļešu servisa kasēs un internetā www.bilesuserviss.lv. Biļetes cena sākumā tikai 29 EUR.

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs