Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

TUVĀKIE NOTIKUMI

SEPTEMBRIS
09: Shortparis, Laska Bar
24: Sting, Arēna Rīga
26: The Neighbourhood, Arēna Rīga
OKTOBRIS
06: The Cure, Arēna Rīga
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Sākta biļešu tirdzniecība uz Muse koncertu

Gundars Zaburdajevs, 2012. g. 14. jūnijā

Šorīt,14. jūnijā, uzsākta publiskā biļešu tirdzniecība uz britu rokgrupas Muse koncertu, kas 13. decembrī notiks Arēnā Rīga. Biļetes iespējams iegādāties Biļešu servisa un Ticketpro kasēs, kā arī www.ticketpro.lv un www.bilesuserviss.lv.

Stāvbiļete maksā Ls 25, savukārt sēdvietu cenas ir Ls 25, Ls 35 un Ls 45.

17. septembrī iznāks grupas sestais studijas albums The 2nd Law un tā treileri, ko grupa izveidojusi kā intriģejošu īsfilmu, iespējams noskatīties http://muse.mu. Muse sola jau drīzumā atklāt jaunus faktus par gaidāmo albumu, bet jau tagad nojaušams, ka tas iezīmēs jaunu muzikālo virzienu un atšķirsies no grupas iepriekšējiem darbiem.

Muse iepriekšējais studijas albums The Resistance tika izdots 2009. gadā un tas uzreiz nonāca topu virsotnēs 19 valstīs, kļūstot arī par grupas trešo Nr.1 albumu Lielbritānijā. The Resistance ieguva arī prestižo Grammy balvu kā Labākais rokmūzikas albums.

Muse tiek pamatoti dēvēta par vienu no labākajām dzīvajām grupām pasaulē. Muse uzstāšanos raksturo iespaidīgs skaņu un gaismas uzvedums, bet labākās koncertgrupas statusu apliecina iespaidīgs industrijas balvu saraksts, tostarp MTV, Q Awards, NME Awards, Brit Awards, American Music Award un Kerrang! Awards apbalvojumi.

Līdz ar jaunās Eiropas turnejas izziņošanu, kļuvis zināms, ka Muse sniegs vismaz 26 koncertus 18 valstīs. Starp tiem būs arī divi šovi Londonas O2 arēnā Lielbritānijā, kas vienā reizē spēj uzņemt vairāk nekā 20 000 apmeklētāju.

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs