Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Rīgā atgriezīsies Brit Floyd

Intro, 2016. g. 3. jūnijā

17. novembrī koncertzālē Palladium uzstāsies Brit Floyd — pasaulē labākais Pink Floyd šovs. Brit Floyd atgriezīsies Rīgā ar iespaidīgu miljons dolāru vērtugaismu šovu, jaunu māksliniecisku video dizainu un vēl lielāku skatuvi. Space and Time Continuum ir ambiciozākais un līdz šim labākais Brit Floyd radītais šovs.

Pēc veiksmīgās 146 koncertu plašās turnejas apkārt pasaulei, Brit Floyd 2016. gadā atgriežas Eiropā, lai vēlreiz klausītājus aizvestu Pink Floyd 50 gadus ilgās muzikālās daiļrades ceļojumā, iepazīstinot ar mūziku, ko radījusi viena no leģendārākajām angļu rokgrupām. Birt Floyd iespaidīgajā šovā atskaņos klausītāju iemīļotus skaņdarbus no Pink Floyd albumiem - The Dark Side of the Moon, Wish You Were Here, Animals, The Wall un The Division Bell, kā arī izpildīs savu versiju dziesmai Echoes no albuma Meddle.

“Skatītāju reakcija uz 2015. gada šovu Space and Time bija tik glaimojoša, ka esam nolēmuši šo tēmu turpināt arī 2016. gadā ar Space and Time Continuum, sniedzot klausītājiem vēl spēcīgāku un pilnīgāku šovu. Pink Floyd repertuārā ir ļoti daudz kvalitatīvu skaņdarbu, no kā izvēlēties, tāpēc šoreiz atskaņosim līdz šim no mūsu puses nedzirdētas dziesmas, bet, protams, arī klausītāju iemīļotākos gabalus,” stāsta Brit Floyd līderis, ģitārists un mūzikālais režisors Demians Dārlingtons.

Biļetes uz koncertu Rīgā ir nopērkamas Biļešu servisa kasēs un internetā www.bilesuserviss.lv. Pirmo 300 biļešu cena — EUR 29, vēlāk tās maksās EUR 35.

www.britfloyd.com

www.youtube.com/britfloydshow

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs