Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

TUVĀKIE NOTIKUMI

SEPTEMBRIS
09: Shortparis, Laska Bar
24: Sting, Arēna Rīga
26: The Neighbourhood, Arēna Rīga
OKTOBRIS
06: The Cure, Arēna Rīga
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Meraijas Kerijas koncerts jau šovakar

Intro, 2016. g. 7. aprīlī

Jau šovakar, 7. aprīlī, Arēnā Rīga uzstāsies izcilā vokāliste un soulmūzikas leģenda Meraija Kerija. Mūziķe kabarē tradīcijās ieturētajā šovā izpildīs savas karjeras lielākos hitus, starp kuriem ir ir tādas dziesmas kā Without You, Hero, My All, Always Be My BabyWe Belong Together.

Arēnas Rīga durvis koncerta apmeklētājiem tiks atvērtas plkst. 19.00. No plkst. 20.00 koncertu ar DJ setu iesildīs Markus Riva, bet Meraija Kerija uz skatuves kāps aptuveni plkst. 21.00.

Koncerts Rīgā notiks Eiropas koncerttūres Sweet Sweet Fantasy ietvaros, kuras laikā Meraija Kerija sniegs 23 šovus. Ietekmīgais Lielbritānijas izdevums The Guardian raksta: “Bejonsē var dēvēt par Karalieni B, tomēr, vērojot auditorijas eiforiskos un nerimstošos aplausus pēc Without You, redzams, ka Meraija ir popmūzikas īstā valdniece.”

Meraija Kerija ir mūzikas ikona, līdzās Vitnijai Hjūstonei un Selīnai Dionai viņa ir pieskaitāma izcilākajāmpopdīvām pasaulē. Ar vairāk nekā 220 miljoniem pārdotu ierakstu Kerija ir viena no visu laiku veiksmīgākajām personībām mūzikas biznesā. Lielbritānijas mūzikas apskatnieki uzsver, ka dziedātāja ir radījusi jaunus ekselences standartus popmūzikā.

Laikraksts Diena raksta: “Ieklausieties Meraijas 90. gadu ierakstos, lai pārliecinātos, cik viegli viņa pāriet no krūšu reģistra dzirkstīgos, ekstātiskos treļļos, par kuriem viņu apskaustu jebkurš koloratūrsoprāns. Meraijas Kerijas hitu noslēpuma atslēga ir ne tikai melodiskums, bet arī sarežģīti vokālie specefekti, kurus demonstrē viņas kustīgā, elastīgā balss, tās saknes meklējamas soulmūzikā un gospeļos. Meraijas Kerijas dziedāšanas tehnika iedvesmojusi visas mūsdienu popmūzikas, R&B un soulmūzikas zvaigznes (Bejonsē, Kristīna Agilera, Riana, Adele, Ariana Grande, Leona Lūisa, Lēdija Gāga, Keitija Perija, Graimsa — tā ir aisberga augšdaļa), kā arī neskaitāmas talantu šovu un konkursu dalībnieces, kuras imitē Meraijas vokālo manieri un stāju.”

Biļetes uz koncertu Rīgā vēl ir pieejamas Biļešu servisa kasēs un www.bilesuserviss.lv. To cena ir sākot no 39 eiro. Koncertā būs tikai sēdvietas.

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs