Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Ozols izsludina jubilejas koncertu

Intro, 2016. g. 6. oktobrī

Atzīmējot savu muzikālās un radošās darbības 20. gadskārtu, hiphopa mākslinieks Ģirts Rozentāls jeb Ozols izsludina īpašu jubilejas koncertu, kas notiks šī gada 2. decembrī koncertzālē Palladium un izdod jaunu dziesmu Laika Kapsula. Biļetes pieejamas Biļešu Serviss tīklā. Pirmās draugu biļetes uz koncertu nopērkamas par īpašu cenu — 10 eiro.

Ģirts Rozentāls jeb Ozols ir viens no Latvijas hiphopa mūzikas pamatlicējiem. Muzikālo darbību viņš uzsāka 1996. gadā grupu Fact un Rool Makaz  sastāvā. Savukārt, solokarjeru uzsācis aizvadītās desmitgades sākumā ar debijas singlu Neko 2005 (2000.), pēc kura sekoja albums Cieņa un mīlestība (2001.), Augstāk, Tālāk, Stiprāk (2002.), Dūzis (2003.) un 2009. gadā izdots albums Neatkarība. Pēc vairāku gadu pārtraukuma 2015. gadā Ozols atgriezās Latvijas mūzikā ar savu piekto studijas albumu Atpakaļ nākotnē.

Jubilejas koncertprogrammā Laika Kapsula 2. decembrī koncertzālē Palladium Riga Ozols izpildīs aizvadītajā divdesmitgadē tapušus skaņdarbus, uz skatuves pievienosies arī Ozola draugi un domubiedri, ar kuriem kopīgi izveidojusies sadarbība neskaitāmos projektos šo gadu laikā. Savas radošās darbības laikā Ozols uzstājies Dziesmu svētkos ar apvienoto kopkori, ar apvienību Austrumubloks viesojies pie eksprezidentes Vairas Vīķes-Freibergas, vienīgais no latviešu hiphopa izpildītājiem sasniedzis Zelta diska statusu ar albumu Cieņa un mīlestība un četras reizes saņēmis Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvu, turklāt, aizvadītajā gadā Zelta Mikrofons saņemts tieši par atgriešanās albumu Atpakaļ nākotnē.

Līdz ar koncerta izziņošanu, klajā nāk singls Laika kapsula. Dziesmas mūzikas autors ir elektroniskās mūzikas apvienības Dirty Deal Audio producents NiklāvZ, ar kuru iepriekš Ozols  sadarbojās arī albuma Atpakaļ nākotnē tapšanā.

Kā izsakās pats Ozols: “Dziesma Laika Kapsula stāsta par brīdi, kuru mēs visi atpazīstam ar vārdu “dzīve”. Tas ir stāsts par mirkļiem un notikumiem, uz kuriem atskatoties šodien varam pasmaidīt. Stāsts par jaunības maksimālismu, pirmajām izklaidēm, pirmajiem panākumiem mūsu dzīvēs. Laika kapsula ietver 3 posmus, kuriem lielākā daļa dodas cauri savas dzīves laikā — bērnība un bezrūpīgā jaunība, brieduma gadi un karjeras, kā arī atkāpe no visa jeb vecumdienas”.

Laika kapsula koncerta biļetes pieejamas visās Biļešu Serviss kasēs un internetā. Pirmās 100 draugu biļetes pieejamas par īpašu cenu — 10 eiro.

http://www.laikakapsula.lv/

facebook.com/ozmuzika

twitter.com/ozmuzika

instagram.com/ozmuzika

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs