Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Vaits: "Man ļoti, ļoti pietrūkst The White Stripes"

Gundars Zaburdajevs, 2012. g. 7. aprīlī

Džeks Vaits izteicies, ka viņam ļoti pietrūkst viņa slavenākā projekta The White Stripes.

Jau šomēnes klajā nāks Vaita soloalbums Blunderbuss, tomēr rokmūziķis izteicies, ka labprāt šobrīd veidotu The White Stripes ierakstu. "Es vēl spēlētu The White Stripes visu atlikušo mūžu. Tā grupa bija pati svarīgākā, piepildošākā un izaicinošākā lieta, kas jebkad ar mani notikusi. Es vēlētos, kaut tā joprojām būtu dzīva. Tas ir kas tāds, kā man ļoti, ļoti pietrūkst."

Runājot par grupas izjukšanu 2011. gadā: "Es teicu Megai (Vaitai, Džeka bijušajai sievai un The White Stripes bundziniecei), ka, ja mēs tagad negrasāmies sākt kaut ko darīt, mums jāpieliek punkts. Tāda bija viņas izvēle. Iemeslus es nezinu — runājot ar Megu, tu nekad īsti nesaņem atbildes. Man paveicās, ka tā meitene vispār kāpa uz skatuves. Viņa pilnībā kontrolēja grupu."

Šajā nedēļā Džeks Vaits laida klajā Blunderbuss otrā singla Sixteen Saltines videoklipu. Šo ļoti savdabīgo video skatieties zemāk.

Izmantotie resursi:

http://www.nme.com

Foto:

http://www.billboard.bz

Ļoti vienveidīgi un nebaudāmi! Visu laiku viens un tas pats,vai tās būtu viņa grupas vai solo,viena un tā pati Led Zeppelin ēna...

aigars 2012. gada 10. aprīlī, 15:38

Tavs komentārs