Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

JŪLIJS
Jack White — Entering Heaven Alive
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

JŪLIJS
15: Positivus 2022, Lucavsala
AUGUSTS
05: Laba Daba 2022, Atpūtas un konferenču komplekss Ratnieki
SEPTEMBRIS
09: Shortparis, Laska Bar
24: Sting, Arēna Rīga
26: The Neighbourhood, Arēna Rīga
OKTOBRIS
06: The Cure, Arēna Rīga
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Zināmi festivāla Zemlika norises laiki

Intro, 2016. g. 27. janvārī

Oktobra nogalē Latvijas mazākajā pilsētā — Durbē, notiks jau sestais mūzikas, mākslas un vietējās ražas festivāls Zemlika.

Zināms, ka šogad festivāls notiks 28. un 29. oktobrī. Festivālā arī šogad būs pārstāvētas vairākas no mākslām — mūzika, teātris, vizuālā māksla un kino. Bērniem un jauniešiem, arī citiem interesentiem būs iespēja piedalīties mūzikas meistardarbnīcā. Notiks arī par tradīciju kļuvušais zemnieku, amatnieku un godprātīgu un videi draudzīgu pārstrādātāju ražojumu tirgus ar Durbes un novada, kā arī tuvējo kaimiņu saimniecībām, lai tirgotu un atrādītu gada laikā izaudzēto, darbnīcās un ražotnēs paveikto. Festivāla laikā skolas ēdamzālē tiks ierīkots oficiālais festivāla restorāns, kura ēdienkarte tiks veidota, izmantojot lielākoties tikai Durbes novadā izaudzēto, izslaukto, sasieto un citādi saražoto.

Līdzīgi kā iepriekš, arī šogad festivāla Zemlika norises vietas Durbē būs vairākas — Durbes kultūras nams, A. Kronvalda vēsturiskā skolas ēka, A. Kronvalda Durbes vidusskola, Durbes muzejs, Durbes luterāņu baznīca un citas. Festivāla galvenā sadaļa — mūzika, jau ierasti izpaudīsies 17 dažādu mūziķu un kolektīvu koncertos divu dienu laikā. No ģitārmūzikas līdz mūsdienu akadēmiskajai mūzikai, no tautas jeb folk mūzikas līdz elektroniskajai deju mūzikai.

Biļetes uz festivālu Zemlika jau šobrīd ir nopērkamas elektronisko biļešu tirdzniecības vietnē internetā — Bezrindas.lv. Tikai pirmās 50 biļetes pieejamas par jo īpašu cenu — 20.00 EUR. Līdz ar pirmo mākslinieku (vai beidzoties pirmajām piecdemit biļetēm) izziņošanu tās kļūs dārgākas. Pārdošanā ierobežots skaits biļešu.

Arī līdzšinējie mūzikas, mākslas un vietējās ražas festivāli Zemlika Durbē notikuši oktobra mēneša nogalēs. Festivālos iepriekš uzstājušies vairāki atpazīstami ārvalstu un vietējie mūziķi un kolektīvi — Nilss Frāms no Vācijas, Jairs Elazars Glotmans no Izraēlas, Barn Owl, Lichens un Karla Bozulika no ASV, The Necks no Austrālijas, Larsen no Itālijas, Gregs Hainzs no Lielbritānijas, Sun Glitters no Luksemburgas, Aluk Todolo un High Wolf no Francijas, Lust For Youth no Dānijas, Lukrēcija Dalta  no Kolumbijas, VAK Latvija, Iļģi, Tesa, Kaspars un Jēkabs Dimiteri, Zāle, Mielavs un Pārcēlāji, kā arī daudzi citi. Notikušas arī vairākas bezmaksas muzikālas un mākslas meistardarbnīcas bērniem un jauniešiem, diskusijas par un ap neatkarīgo mūziku, mūsdienu izaicinājumiem valsts finansētajos un nevalstiskajos teātros, kapusvētkiem un veļu kultu latviešu ritos un folklorā, jau pieminētais tirgus, teātra izrādes, filmu seansi un vairākas citas aktivitātes.

Zemlika.lv

Twitter.com/zemlika

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs