Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

JŪLIJS
Jack White — Entering Heaven Alive
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

JŪLIJS
15: Positivus 2022, Lucavsala
AUGUSTS
05: Laba Daba 2022, Atpūtas un konferenču komplekss Ratnieki
SEPTEMBRIS
09: Shortparis, Laska Bar
24: Sting, Arēna Rīga
26: The Neighbourhood, Arēna Rīga
OKTOBRIS
06: The Cure, Arēna Rīga
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Igaunijā notiks ikgadējais Schilling festivāls

Intro, 2016. g. 4. jūnijā

Igaunijas indie mūzikas festivālā Schilling uzstāsies British Sea PowerPinkshinyultrablastThe KVB, Jaakko Eino Kalevi un daudzi citi.

Sestdien, 2. jūlijā plkst. 15.00 savā ierastajā vietā — netālu no Latvijas robežas esošajā Kilingi-Nemmes pilsētiņas vasaras dārzā jau desmito reizi norisināsies alternatīvās mūzikas festivāls Schilling. Festivāls, kas aizsākās 2006. gadā kā intīmi indie mūzikas svētki, savā jubilejas gadadienā cenšas būt vēl vairāk ievērības cienīgs. Vienas dienas ietvaros nelielajā festivāla teritorijā uzstāsies daudzveidīgas grupas, būs lieliska atmosfēra un atmiņā paliekoši piedzīvojumi visai ģimenei.

Šīsvasaras Schilling festivālā uz skatuves kāps gan starptautiski pazīstami, gan vietēji atzītie mākslinieki, kas pārstāv dažādus mūzikas stilus, tostarp indie roku, shoegaze, hiphopu, elektronisko mūziku un eksperimentālo folku.

Šajā Schilling festivālā uzstāsies viena no nozīmīgākajām mūsdienu indie roka grupām British Sea Power no Lielbritānijas, Krievijā populārā shoegaze grupaPinkshinyultrablast, atzītais Lielbritānijas darkwave duets The KVB, slavenais Somijas elektroniskā popa mākslinieks Jāko Eino Kalevi, viena no ietekmīgākajām Zviedrijas indie popa grupām The Embassy, starptautiska kalibra Izraēlas elektroniskās mūzikas trio Garden City Movement, kā arī hipnotiskā psych-roka grupa Black Lizard no Somijas. No Igaunijas uz Schilling skatuves kāps jaunā Tallinas post-roka grupa Levski, savdabīgais folka mākslinieks Pastacas, rotaļīgais hiphopa duets Öökülm, jaunais ambientā folka mākslinieks Miks Pedaja, kā arī pavisam svaigais elektroniskās mūzikas projekts SU-MU.

Festivāla vārti tiek vērti sestdien, 2. jūlijā plkst. 14.00. Pirmā grupa sāks savu uzstāšanos plkst. 15.00 un pēdējā grupa noslēgs savu uzstāšanos plkst. 03.00 naktī.

MTÜ Huumus un kohviradio.com organizētais festivāls Schilling ir viens no Igaunijas iemīļotākajiem un savdabīgākajiem mazajiem festivāliem. Gadu gaitā uz Schilling skatuves ir uzstājušies daudzi plaši un ne tik plaši pazīstami indie ansambļi, folka, popa un elektroniskās mūzikas pārstāvji, tostarp arī tādas pasaulslavenas grupas kā Merchandise, Prince Rama, Light Asylum, Kimya Dawson, Sean Nicholas Savage, Samamidon, Darren Hanlon, The Mary Onettes u.c. 

Schilling biļetes var iegādāties interneta mājaslapā http://www.bilesuserviss.lv/. Biļetes cena iepriekšpārdošanā līdz 17. jūnijam ir 32 €, 01.07. — 35€, bet iegādājoties pasākuma dienā — 40€. Bērniem vecumā līdz 16 gadiem (ieskaitot), pensionāriem un invalīdiem ieeja festivālā ir bez maksas (uzrādot atbilstošu dokumentu).

Braucot no Latvijas, uz Schilling festivālu var nokļūt ar autobusu Rīga-Pērnava, bet tālāk ar pārsēšanos uz Kilingi-Nemmes pilsētiņu.

Autobusu kursēšanas grafiku var apskatīt šeit: http://schilling.ee/2016/en/getting-there/

http://schilling.ee/2016/en/

 

http://www.facebook.com/schillingfestival

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs