Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

APRĪLIS
Lady Gaga — Chromatica
The Strokes — The New Abnormal
Shabazz Palaces — The Don of Diamond Dreams
LA Priest — GENE
Braids — Shadow Offering
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

APRĪLIS
17: Laime Pilnīga, Palladium koncertzāle
18: Aminata, Hanzas Perons
18: Ghostemane, Palladium koncertzāle
18: Human Tetris, Klubs Depo
21: The Sound Poets, Hanzas Perons
23: Stūrī Zēvele, Klubs Depo
28: Buerak, Klubs Depo
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Aicina pieteikties Hadronam 2016

Intro, 2016. g. 8. aprīlī

Radio Nabasadarbībā ar Latvijas Universitātes (LU) Studentu padomi jau 11 gadu izaicina muzikālo studējošo jaunatni, pierādīt un parādīt savas radošās un muzikālās spējas un pieteikties LU Jauno mūzikas grupu konkursā Hadrons 2016. Konkursam tiek aicināta pieteikties ikviena jaunā muzikālā apvienība, kurā ir vismaz viens Latvijas Universitātē studējošais, kura vēl nav izdevusi albumus, kurai piemīt studentisks sacensību gars un vēlme veicināt savu muzikālo izaugsmi.

Lai pieteiktos konkursam, jaunajām grupām līdz 25. aprīlim ir jāaizpilda pieteikšanās anketa un jānosūta audioieraksti ar 3 orģināldziesmām. Pilnu informāciju, pieteikšanās anketu un konkursa nolikumu var atrast mājaslapā www.hadrons.lv

Konkursa fināls norisināsies š.g. 18. maijā, mūzikas klubā Nabaklab, kurā uz skatuves kāps 6 labākās, konkursā pieteikušās grupas. Šajā vakarā jaunās grupas vērtēs mūzikas nozares profesionāļi, Radio Naba un studentu pārstāvji, nosakot vienu grupu, kura iegūs galveno balvu — ieraksta laiku skaņu studijā, atbalstu Radio Naba ēterā kā arī iespēju uzstāties Starptautiskajā mūzikas un mākslas festivālā Laba Daba, mūzikas festivālā Bildes un LU Jauno studentu svētkos Aristotelis. Konkursa finālā būs iespējams dzirdēt arī iepriekšējā gada konkursa uzvarētājus Chomsky Chess Club.

Konkurss šogad notiek jau vienpadsmito gadu un kopumā tajā dalību pieteikušas vairāk nekā 250 grupas. Iepriekšējo gadu uzvarētājas — Chomsky Chess Club, Nē, DJ Krankenwagen, Nepilngadīgā Anna, Starmetis, Das Sonntags Legion, The Movies (vēlāk Tribes of the City), Ēnu kaleidoskops — pēc tam izdevušas arī albumus kļuvušas pazīstamas ne tikai Latvijā.

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs