Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

SEPTEMBRIS
Efterklang — Altid Sammen
Keane — Cause And Effect
M83 — DSVII
Blink-182 — NINE
Liam Gallagher — Why Me? Why Not.
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

SEPTEMBRIS
18: Nepāriet Albuma Atklāšanas Svētki, K. K. fon Stricka villa
19: Alise Joste, Nesen, K. K. fon Stricka villa
20: Jāņa Ruņģa Klātbūtne, Tallinas Pagalms
20: Ploho, Klubs Depo
21: UNDER Festival 2019, Autentika
28: Super Besse, Human Tetris, One One
28: Laika Suns, Siguldas pils kvartāls
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Hurts koncerts jau šovakar

Intro, 2016. g. 1. martā

Jau šovakar, 1.martā, uz Arēnas Rīga skatuves kāps britu sensacionālais sintpopa duets Hurts, kas Latviju apmeklē savas jaunākās tūres Surrender ietvaros.

Pēc trīs gadu pārtraukuma Hurts atgriežas pie mūsu klausītājiem, lai priecētu ar koncertprogrammu, kurā ietvertas gan jaunā albuma spilgtākās kompozīcijas Surrender, Some Kind of Heaven, Lights, Rolling Stone, Why, Nothing Will Be Bigger Than UsWings, gan jau labi zināmie un tik ļoti gaidītie divu iepriekšējo albumu hiti Wonderful Life, Evelyn, Illuminated, Blood, Tears & Gold, Stay, Somebody To Die For, Better Than Love, Miracle u.c.

Turneja sākās ar koncertu 11.februārī Glāzgovā, par kuru Vada Magazine apskatnieks raksta sajūsminātu atsauksmi: “Teo ir satriecoši lieliska balss dzīvajā izpildījumā — vērta katra penija, ko esat iztērējuši! Un tā kā tas bija pilnībā izpārdots koncerts, steidzieties nopirkt biļeti uz kādu vēl pieejamo viņu uzstāšanos. Jūs noteikti to nenožēlosiet!”

Šī ir grupas visu laiku iespaidīgākā koncertturneja, kas sevī ietver uzstāšanās Lielbritānijā, Luksemburgā, Beļģijā, Nīderlandē, Vācijā, Šveicē, Itālijā, Čehijā, Ungārijā, Spānijā, Rumānijā, Austrijā, Polijā, Baltijas valstīs, Ukrainā, Somijā, Krievijā, Baltkrievijā u.c.

Tāpēc Hurts atkal ir parūpējušies par īpašu skatuves noformējumu, scenogrāfiju un pats galvenais — nevainojamu muzikālo un vokālo sniegumu.

Kā informēts agrāk, pirms Hurts uzstāsies igauņu trio I Wear* Experiment (IWE), kas šo iespēju ieguva vairāk nekā 40 grupu atlasē, ko veica Baltijas mūzikas industrijas profesionāļi, bobe.me un Hurts menedžments. IWE uzstāsies visos trīs Hurts Baltijas koncertos — Rīgā, Tallinā un Viļņā.

Šis eksperimentālās elektroniskās mūzikas trio, kā paši apgalvo, vēlas popmūzikā atgriezt ritmiskumu un pozitīvu agresivitāti, kas tai laika gaitā zudusi. Asi šķautnaini bīti, kam pievienoti kinomatogrāfiski eklektiski eksperimenti ar sintezatoru un ģitāru, un to visu papildina Florence and The Machine līdzīgs vokāls — apmēram tā grupas mūziķi raksturo savu skanējumu.

Grupa izlaidusi 3 minialbumus un šovasar plāno debijas albuma Patience izdošanu. Kopā ar vēl 9 dalībniekiem IWE iekļuvuši Eirovīzijas nacionālās atlases finālā.

Paredzētā vakara gaita:

18:30 tiek vērtas Arēnas Rīga durvis

19:30 I Wear* Experiment

20:30 Hurts

Biļetes vēl nopērkamas visās “Biļešu serviss” tirdzniecības vietās un www.bilesuserviss.lv

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs