Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

JŪNIJS
No Age — Goons Be Gone
Jessie Ware — What's Your Pleasure
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

JŪNIJS
06: Aija Andrejeva, Siguldas Pilsdrupu estrāde
21: Michael Kiwanuka, Siguldas Pilsdrupu estrāde
27: Dido, Siguldas Pilsdrupu estrāde
30: P.O.D., Melnā Piektdiena
JŪLIJS
08: Oh Wonder, Palladium koncertzāle
17: Positivus 2020, Salacgrīva
18: Kartupeļpalma 57, Nacionālais botāniskais dārzs, Salaspils
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

I Love You Records izdos Super Besse albumu

Intro, 2015. g. 11. maijā

Latvijas mūzikas izdevniecība I Love You Records maija nogalē izdos Baltkrievijas grupas Super Besse albumu. Šodien nāk klajā pirmais singls Holod, kā arī tiek paziņots albuma nosaukums un dziesmu saraksts.

Super Besse debijas albuma nosaukums būs 63610*, kas ir pasta indekss Super Besse slēpošanas kūrortam Francijā. Albuma izdošanas datums ir 25. maijs.

„Mūsu grupa pastāv tikai divus gadus un kopš paša sākuma šķiet, ka esam ātrvilcienā — tas nav apstādināms un ātrums tikai pieaug. Pirms diviem gadiem mēs pat nevarējām iedomāties, ka kāds mūzikas apgāds Eiropā būtu ieinteresēts izdot albumu, bet tagad esam ļoti priecīgi, ka mūsu pirmais ieraksts iznāks sadarbībā ar I Love You Records,” stāsta Super Besse līderis Maksims Kuļša.

„Albumā būs iekļautas dažas dziesmas, kuras iepriekš esam izdevuši kā demoierakstus, bet tagad esam tās ieskaņojuši no jauna un pievienojām arī pavisam jaunas dziesmas. Sākot darbu pie albuma, centāmies sekot mūsu galvenajai domai — darīt visu, cik labi spējam, nezaudējot sajūtu par par procesa absurdumu. Jo Super Besse ir pilnīgs „bezsakars” — mēs mīlam Franciju, dziedam krieviski, uzstājamies Eiropā ar spēcīgu pankroka garu koncertos un coldwave skanējumu ierakstos. Joprojām mēģinām to visu apvienot,” turpina Maksims.

Mūzikas apgāds I Love You Records dibināts 2009. gadā Rīgā. Izdevniecības katalogā ir igauņu grupas Ewert and The Two Dragons, latviešu The Sound Poets, kā arī Momend, Alises Jostes, Mona De Bo, Laika Suns un citu mākslinieku ieraksti.

Apgāda mākslinieciskais direktors Bruno Roze: „Grupu Super Besse pirmo reizi redzēju 2014. gada pavasarī festivālā Tallinn Music Week.  Pēc tam uzaicinājām uz mūsu skatuvi Positivus festivālā, bet vēlāk Viļņā (Vilnius Music Week) man degungalā viņus jau uzrunāja britu izdevniecība. Tomēr 2015. gada 25. maijā viņu albumu izdosim mēs — I  Love You Records. Kā mūzikas apgādam šis mums ir liels izaicinājums, jo līdz šim neesam strādājuši ar austrumu bloka māksliniekiem. Šī arī ir pirmā grupa mūsu izdevniecības vēsturē, kas patreiz ir tik lielā Eiropas muzikas profesionāļu uzmanības centrā, ka varam nosaukt šo grupu par patiešām „karstu”. Klausītājiem vēl gan ir nedaudz jāpaciešas, bet jau tagad varu atklāt, ka albums ir lielisks.”

22. maijā Super Besse uzstāsies klubā Depo Rīgā. Tā arī būs pirmā iespēja iegādāties jauno  albumu. Tālāk Super Besse ceļš turpināsies uz Europavox festivālu Francijā, bet vasarā viņi atgriezīsies lielākajos brīvdabas festivālos Latvijā.

Super Besse — 63610* (I Love You Records 017) dziesmu saraksts:

1. Holod
2. Kamni i les
3.Posmotri na menia
4. Berlin Zoo
5. Prikazanno
6. Mne vse odno
7. Vikluchi
8. Tak silno
9. Reka
10. Volosi Veroniki

https://www.facebook.com/superbesseband

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs