Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

APRĪLIS
Dua Lipa — Future Nostalgia
Yves Tumor — Heaven To A Tortured Mind
TOPS — I Feel Alive
Empress Of — I'm Your Empress Of
Thundercat — It Is What It Is
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

APRĪLIS
03: Rīgas Modes, Klubs Depo
17: Laime Pilnīga, Palladium koncertzāle
18: Aminata, Hanzas Perons
18: Ghostemane, Palladium koncertzāle
18: Human Tetris, Klubs Depo
21: The Sound Poets, Hanzas Perons
23: Stūrī Zēvele, Klubs Depo
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Šovakar Esplanāde 2014 koncertu programmu noslēgs minifestivāls

Intro, 2013. g. 13. septembrī

Šovakar, 13. septembrī, no pl. 20.00 līdz pat pl.1.00 rītā kultūras vasarnīcā Esplanāde 2014 notiks minifestivāls Fonoklubs Rīgā. Ar vērienīgu mūzikas programmu vasaras koncertsēriju noslēgumā uzstāsies grupas Skyforger, Pienvedēja Piedzīvojumi, Tribes of the City un Mango. Koncerts bez maksas.

Koncertu sāks indie roka apvienību Tribes of the City, kā arī jaunā, enerģiskā un progresīvā ska grupa Mango. Pēc tam vienu no saviem retajiem koncertiem Rīgā sniegs pagānmetāla grupa Skyforger. Koncertu noslēgs pašmāju alternatīvā roka ilggadējie līderi un pionieri Pienvedēja Piedzīvojumi, kuri uzstāsies savu 20 gadu jubilejas svinību ietvaros.

Sezonas noslēguma pasākums ir tapis sadarbībā ar Cēsu organizatoru apvienību Fono, kas iepriekš organizējusi festivālu Fonofest, kā arī izveidojusi vienu no populārākajām Cēsu izklaides vietām Fonoklubu, kas septembrī svinēs piecu gadu jubileju.

 Visas vasaras garumā kultūras vasarnīcā ik piektdienu klausītājus ir priecējušas Latvijas mūzikas grupas, tostarp grupa Dzelzs Vilks, Franco Franco, CanZone, Galaxy Bosons, Indygo, Lavrix Band, Astro’n’out, Very Cool People, Gapoljeri, Oranžās Brīvdienas, Goran Gora, Laime Pilnīga un Crow Mother.

Kopumā šovasar kultūras vasarnīcā Esplanāde 2014 ir viesojušies vairāk nekā 50 000 kultūras interesentu, norisinājušies vairāk nekā 200 pasākumi — nodibinājuma Rīga 2014 projektu prezentācijas, koncerti, dejas, Eiropas un Latvijas filmu vakari un pasākumi visai ģimenei. Arī turpmāk Esplanāde 2014 būs tikšanās vieta kultūras pasākumiem. 

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs