Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Biffy Clyro vienīgais koncerts Baltijā notiks Tallinā

Intro, 2016. g. 23. jūlijā

Atbalstot savu nule iznākušo ārkārtīgi veiksmīgo albumu Ellipsis, 27. oktobrī britu rokgrupa Biffy Clyro sniegs vienīgo koncertu Baltijā, uzstājoties Tallinas Saku arēnā. Biļešu pārdošana sākas šo piektdien, 22. jūlijā, plkst 10.00. Pirmās 500 stāvbiļetes pieejamas par īpašu cenu — €29!

Latvijas faniem biļetes pieejamas Biļešu serviss tīkla kasēs un www.bilesuserviss.lv. Turpat par €25 iegādājamas biļetes braucienam ar autobusu, kas no Rīgas aizvedīs līdz Saku arēnai un pēc koncerta atpakaļ.

Skotu trio Biffy Clyro ar patiesu prieku atgriežas Igaunijas galvaspilsētā. Pirms tam abas viņu uzstāšanās 2010. un 2013. gadā Tallinas klubā Rock Cafe bija pilnībā izpārdotas. Tieši tāpēc tika nolemts spert likumsakarīgu nākamo soli un šoreiz rīkot koncertu jau Saku arēnā.

Grupas pirmsākumi meklējami 1995. gadā, kad to izveidoja vokālists un ģitārists Saimons Nīls, basģitārists Džeimss Džonstons un viņa dvīņubrālis bundzinieks Bens Džonstons.

Plašāku atpazīstamību puiši ieguva 2007. gadā līdz ar ceturtā studijas albuma Puzzle panākumiem. Tiem seko vēl veiksmīgāki albumi Only Revolutions (2009) un Opposites (2013). Visi trīs iekļuva britu albumu topa pieciniekā, turklāt Opposites pat pašā virsotnē.

Biffy Clyro populārākie hiti Bubbles, Black Chandelier, Biblical, Stingin, Belle, The Captain un Mountains zināmi jebkuram rokmūzikas cienītājam, bet dramatiskās balādes Many of Horror (When We Collide) un Opposite viennozīmīgi iekarojušas arī daudzu pasaules meiteņu sirdis.

Karjeras laikā mūziķi saņēmuši virkni prestižu balvu, tai skaitā no autoritatīvajiem izdevumiem NME, Kerrang! un Q.

8. jūlijā grupa laida klajā savu jaunāko albumu Ellipsis. Tas ir Biffy Clyro septītais studijas materiāls un jau iznākšanas nedēļā piedzīvojis galvu reibinošus panākumus, kļūstot par Nr. 1 Lielbritānijā, Vācijā, Īrijā, Šveicē, Austrijā, Luksemburgā, Izraēlā, Rumānijā, Čehijā un Slovēnijā!

Biffy Clyro, kas īpaši slaveni ar ļoti enerģiskiem, emocionāli piesātinātiem koncertiem, Tallinā  ieradīsies ar savu gaismu un skaņas aparatūru, kas ļaus nodrošināt tāda paša līmeņa koncertu kā jebkur citur Eiropā.

www.biffyclyro.com

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs