Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

GusGus iesildīs DAS isT un Beissoul & Einius

Intro, 2014. g. 10. novembrī

15. novembrī sava jaunākā albuma Mexico veicināšanas tūres ietvaros koncertzālē Palladium uzstāsies Islandes inteliģentās elektronikas pārstāvji GusGus.

Grupas menedžments atlasīja 2 formācijas, kurām būs iespēja uzstāties pirmsslavenajiem islandiešiem. Atlasi izturēja dueti Das isT (LV) un Beissoul & Einius (LT).

DAS isT ir duets, kas apvieno Arti Rozīti (taustiņi/programmēšana) un Gati Lagzdenieku (elektroniskās bungas). Agrāk puiši izpaudās (un arī tagad turpina paralēli to darīt) rokmūzikas žanrā (R.A.P. un Mr. Rally), bet kopš 2012. gada pavasara apliecinājuši sevi elektroniskās mūzikas sfērā, piedaloties dažādos pasākumos un uzstājoties naktsklubos.

Spēlējot pārsvarā instrumentālo mūziku, DAS isT veiksmīgi sadarbojušies arī ar vairākiem zināmiem latviešu vokālistiem, tostarp Igo (Es satikšu Tevi, Esmu mājās un Pilsētas zīmes) un Andri Kiviču (Tālu prom). Dueta uzstādījums — eksperimenti ar dažādām skaņas sintēzēm, bez piesaistes konkrētiem elektroniskās mūzikas žanriem.

Savukārt duets Beissoul & Einius jau paguvis iegūt atpazīstamību Lietuvas elektroniskās mūzikas cienītāju vidū. Par Beissoul kāds mūzikas kritiķis sajūsminājies: “Aizveriet acis un jums liksies, ka to, ko jūs dzirdat, izpilda kāds melnādains soulmūzikas dziedātājs.” “Tas nav nekāds apmāns vai triks, tā vienkārši skan mana balss!” parasti atbildot Beissoul. Dziedātājam ir ne tikai izcilas vokālas dotības, bet arī skatuves kustības, ko savulaik apguvis pantomīmā. Viņš ir arī liels modes un dizaina piekritējs, un viņa skatuves stils tiek rūpīgi pārdomāts. “Labāk, lai izskatos pavisam smieklīgi, nevis pagalam garlaicīgi,” komentē Beissoul. Visas savas dziesmas Beissoul ietērpj skaistos vizuālos mūzikas klipos, kuru autori ir paši mākslinieki.

Kopā ar savu ilggadējo sabiedroto — elektroniskās mūzikas meistaru Einius — šā gada pavasarī iznācis arī debijas albums Laikas Paikas (Muļķīgais laiks), kurš ieguva Lietuvas mūzikas balvu М.А.М.А. nominācijā “Labākais elektroniskais mākslinieks”.

Beissoul & Einius ir sadarbojušies arī ar mūsu pašmāju producentiem Tommy U & Tob Luii, kā rezultātā ir tapis remikss un videoklips dziesmai SuMMeRRain.

Pēdējās biļetes vēl pieejamasvisā Biļešu Serviss tīklā un www.bilesuserviss.lv

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs