Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Izdots projekta Visas Taisnības albums

Intro, 2018. g. 19. februārī

Mūzikas projekts Visas Taisnības, kopā ar fonda Viegli mūziķiem un draugiem, izdod savu debijas ierakstu un aicina uz koncertiem 2., 3. un 4. martā.

Projekta mūzikālā apvienība — mūziķis Raimonds Gusarevs un DJ Monsta, piešķīruši jaunu skanējumu Raimonda Paula dziesmām ar Imanta Ziedoņa vārdiem, kuras albumā izpilda Renārs Kaupers, Goran Gora, Māra Upmane-Holšteine, Jānis Strapcāns, Elizabete Vētra un reperis Edavārdi.

Raimonds Gusarevs par Visas Taisnības albumu: “Šī ir unikāla iespēja — strādāt ar R. Paulu un I. Ziedoni vienlaicīgi. Tā ir liela atbildība, jo jāatrod balanss svaru kausos starp mūziku un dzeju. Liels prieks, ka šī projekta ietvaros bija iespēja sadarboties ar DJ Monsta. Arī visi iesaistītie mūziķi izpildīja savu mājasdarbu lieliski, tādēļ iesaku katram klausītājam novērtēt to, kā šīs dziesmas caur savu prizmu ir izlaidis katrs mūziķis. Bija ļoti interesanti vērot, cik lielā mērā viņi bija gatavi izkāpt no savas komforta zonas un cik pārsteidzoši tālu viņi galu galā izkāpa. Tas bija negaidīti labi, paldies!”

“Strādājot ar mūziku, ir interesanti sekot līdzi radošajam procesam — vērot kā mūzika, no sākotnējās idejas, mainās un attīstās, tā, it kā dzīvotu pati savu dzīvi ar saviem noteikumiem. Lai cik tālu mēs arī aizietu savā radošajā procesā, pašu galveno ideju atstājām — dot otro elpu Maestro dziesmām. Šis albums ir viens no maniem atbildīgākajiem darbiem,” tā DJ Monsta vērtē savu iesaisti projektā “Visas Taisnības”.  

Visas Taisnības albumu ir iespējams noklausīties interneta straumēšanas vietnē Spotifyhttp://ej.uz/visastaisnibas_albums

Albumu CD formātā varēs iegādāties Visas Taisnības koncertos 2., 3. un 4. martā, RISEBA Arhitektūras un mediju centra H2O 6 Aisteres zālē, Aisteres ielā 2, Rīgā.

Koncertu dienās 2., 3. un 4. martā ikviens ir aicināts uz  Imanta Ziedoņa muzeja veidoto izstādi kurā tiks atspoguļots kultūrvēsturiskais mantojums no pagājušā gadsimta septiņedesmito gadu izskaņas, jeb laika, kad radusies lielākā daļa no Visas Taisnības albumā iekļautajām Raimonda Paula dziesmām ar Imanta Ziedoņa vārdiem.

Izstāde apmeklētājiem ļaus izjust 20. gadsimta septiņdesmito gadu atmosfēru caur kultūrvēsturiskā mantojuma un atmiņu stāstu prizmu. Izstādē būs aplūkojami Imanta Ziedoņa muzeja un pieaicināto pētnieku komandas atklājumi par Imanta Ziedoņa un Raimonda Paula daiļradi un būtiskākajiem laikmeta kontekstiem literatūrā, mūzikā un kultūrā kopumā.

Koncerti un izstāde norisināsies 2., 3. un 4. martā RISEBA Arhitektūras un mediju centra H2O6 Aisteres zālē, Aisteres ielā 2, Rīgā, ieeja koncertos sākot no 18.00.

Izstāde apmeklētājiem būs pieejama koncertu norises dienās bez maksas, laika posmā no 12.00 — 18.00.

Koncertu apmeklētāji gaidīti sākot no 18.00, koncerta sākums — 20.00

Biļetes uz koncertiem iepriekšpārdošanā ir pieejamas ekase.lv -https://www.ekase.lv/lv/biletes/koncerti/koncerts-un-izstade-visas-taisnibas un Biļešu Serviss kasēs internetā un visā Latvijā — http://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/teatris/muzeji-un-izstades/koncerts-un-izstade-visas-taisnibas-55131/

Informācijai par projektu Visas Taisnības  līdzi var sekot Ziedoņa muzeja mājaslapā -http://ziedonamuzejs.lv/ un sociālajos tīklos Facebook -https://www.facebook.com/ziedonamuzejs/, Instagram -http://instagram.com/ziedonamuzejs

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs