Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

MAIJS
SOAK — If I Never Know You Like This Again
Flume — Palaces
Everything Everything — Raw Data Feel
Liam Gallagher — C'MON YOU KNOW
JŪNIJS
George Ezra — Gold Rush Kid
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

MAIJS
20: Arturs Skutelis, Palladium koncertzāle
29: Human Tetris, NOASS
JŪNIJS
01: Foreigner, Arēna Rīga
01: Imagine Dragons, Mežaparka Lielā estrāde
10: José González, Palladium koncertzāle
10: Michael Kiwanuka, Siguldas Pilsdrupu estrāde
13: Gogol Bordello, Palladium koncertzāle
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Koncertu sezona Kalnciema Kvartālā sāksies ar Satellites LV

Intro, 2016. g. 9. maijā

2016. gada 19. maijā no plkst. 19.00 Kalnciema kvartālā norisināsies brīvdabas koncertsezonas atklāšana. Koncerti notiks katru ceturtdienu līdz pat septembra sākumam. Programmu veidos gan pašmāju mūziķu jaunās un jau leģendārās apvienības, gan ārvalstu grupas.

Viena no pašmāju neatkarīgās mūzikas spilgtākajām un godalgotajām grupām Satellites LV (agrāk The Satellites) pēc diviem gadiem "pagrīdē" (tāds bija grupas nesenākā izdotā albuma nosaukums) nolēmusi atgriezties uz lielo mūzikas festivālu skatuves, un pirmais koncerts plašai publikai notiks tieši Kalnciema kvartālā.

Pēc nosacīta klusuma perioda, kura laikā katrs no mūziķiem bija pievērsies saviem projektiem, "satelīti" aprīlī laiduši klajā pavisam jaunu dziesmu ar filozofisko nosaukumu Bukovskis zinātu..., kas ir pirmais vēstnesis no gada beigās gaidāmā jaunā pilnmetrāžas studijas albuma. "Par cilvēku un valsti — par to ir šī dziesma," preses relīzē raksta grupas mūziķi. Jaunais muzikālais materiāls no iepriekšējā atšķirsies ar to, ka grupa nolēmusi atteikties no elektriskās ģitāras asajām skaņām, priekšroku dodot siltākam, akustiskākam skanējumam.

Satellites LV sastāvs: Jānis Žilde (galvenais vokāls, ģitāra), Edgars Žilde (vokāls, ģitāra, taustiņi, elektronika), Toms Ostrovskis (bass), Mareks Ameriks (bungas, perkusijas), Ervings Znotiņš (taustiņi).

Vakara pirmajā daļā dzirdēsim Cēsu apvienību Starmetis, ko var pieskaitīt lo-fi pseidožanram. Par grupas sākumu uzskatāms 2009. gads, kopš kura internetā ir publiskoti gan vairāku dziesmu apkopojumi jeb pašu izdoti EP/albumi, gan nospēlēti lielāki un mazāki koncerti. Laika gaitā mazliet mainījies grupas sastāvs, taču kodols palicis tas pats.  Skaņas dod vienu no iespējām sazināties.

Grupas sastāvs: Andris Tereško (vokāls/ģitāra), Ilze Tereško (bass), Līga Krieviņa (sintezators), Kārlis Zagorskis (bungas/sampler).

Pasākuma laikā darbosies dažādas brīvdabas kafejnīcas. Pasākuma norises laiks no 19.00-23.00. Ieeja bez maksas.

www.facebook.com/kalnciemaiela

www.twitter.com/kalnciemaiela

www.kalnciemaiela.lv

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs