Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Palladium uzstāsies DIIV

Normunds Vucāns, 2012. g. 18. septembrī

Jau 6.novembrī koncertzālē Palladium uzstāsies Bruklinas jaunā indīroka apvienība DIIV. Biļetes uz koncertu nopērkamas Biļešu Serviss kasēs un http://www.bilesuserviss.lv. Biļetes cena LVL 12.

Reizē sapņaini un enerģiski, DIIV meistarīgi apvieno elektro, indīroku un shoegaze ar pasaules mūzikas ritmiem, veidojot skanīgu melodiju un stilu apvienojumu. Jūnijā tika izdots grupas debijas albums Oshin, par kura atzītākajām kompozīcijām tiek uzskatītas Doused, How Long Have You Known un Sometime.

DIIV, iepriekš pazīstami kā Dive, aizsākās kā grupas Beach Fossils ģitārista Zakarija Koula Smita muzikālais solo projekts, kuram vēlāk pievienojās Zakarija bērnības draugs, ģitārists Andrejs Beilijs, basģitārists Devins Rubens Perezs un bundzinieks Kolbijs Hevits.

Slavenais Britu izdevums New Music Express novērtēja DIIV debijas albumu ar 9/10, raksturojot to kā izcilu kompozīciju apvienojumu, kas grupas tehniski precīzajā izpildījumā pārceļ klausītājus citā realitātē. Atbilstoši albuma tematikai — ūdenim un okeānam (Oshin izrunā kā ocean), mūzikas kritiķi atzīmē, ka grupas debijas albumam raksturīgs zemūdens skanējums ar bagātīgu,  viļņaini plūstošu ģitāru skaņu pārklājumu.

Savos koncertos, harizmātiskie DIIV apbur klausītājus ar teicamu izpildījumu un hipnotizējošu vokālu, ieskaujot klātesošos laikā un telpā. Grupas kompozīcijas ir optimistiskas un cerību pilnas.  Kā DIIV mūzikas iedvesmas avotus, Smits atzīmē Nirvanu, Krautrock, C86 grupas, kā arī vairākus pasaules mūziķus, to skaitā Mali ģitāristu Babu Selā, no kura mūzikas aizgūti daudzi grupas muzikālie elementi.

Vieni no Ņujorkas indī skatuves jaunajiem talantiem, DIIV ierindojas starp tām grupām, kuras nākotnē noteikti liks sevi manīt. DIIV uzstāsies koncertzālē Palladium 6. novembrī. Biļetes uz koncertu nopērkamas Biļešu Serviss kasēs un www.bilesuserviss.lv. Biļetes cena LVL 12.

Papildus informācija:

https://www.facebook.com/diivnyc

http://www.last.fm/music/DIIV

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs