Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Pieci jubilejas ballītes ietvaros - hiphopa lielkoncerts

Intro, 2014. g. 16. jūlijā

31. jūlijā Kalnciema kvartālā, Pieci.lv gada jubilejas pasākumā gaidāms vēsturisks lielkoncerts ar vairāk nekā 20 hiphopa mākslinieku piedalīšanos. Šis noteikti uzskatāms par pēdējo gadu nopietnāko pagrieziena punktu latviešu repa attīstībā. Beidzot šis žanrs ir atgriezies radio apraidē raidījumā Vakara kvartāls un ar nopietnu programmu pierādījis sevi kā neatņemamu pašmāju mūzikas kultūras sastāvdaļu.

Mārtiņš Pavasaris (Pieci.lv raidījuma Vakara kvartāls vadītājs): "Beidzot ir kāda nopietna raidstacija, kas parāda to, ka tā meklē alternatīvas, meklē ko jaudīgu un neraustās atbalstīt to, ko citas stacijas klaji ignorē. Šis fakts pierāda vietējo informatīvi izklaidējošo platformu attīstību veselīgā virzienā, kas ir pienesums valstij kā tādai. Šis būs vēsturisks notikums, uz vienas skatuves kāps visu paaudžu izpildītāji, sākot no leģendām kā Ozols un Džuzepe, beidzot ar jaunākiem vārdiem kā Mazais Zaļais, Abra u.c. Būt pie stūres Vakara Kvartāla lielkoncertam patiesībā ir traki sirreāli, jo šķiet, ka vēl tikko es atrados Dirty Deal Audio studijā, kur pie anša (Ansis Kolmanis) rakstīju raidījuma demo ierakstu, lai piedalītos konkursā uz Vakara Kvartāla vadītāja amatu. Toreiz man bija vāja ticība, ka tieši šādā formātā akceptēs manas idejas, kur nu vēl iedomāties, ka relatīvi īsā laikā man uzticēs vadīt tik grandiozu hiphop notikumu Kalnciema Kvartālā. "

Hiphopa koncertā, kas notiks no plkst. 20:00— 22:00,  piedalīsies tādi mākslinieki kā Abra, Oriole, BARS, Goonsquad, 2K1, Mazais zaļais, Pikaso, Džuzepe, JeeKaa, ansis, Riekstu armija, Ozols un citi!

Kā ziņots iepriekš, 31. jūlijā visas dienas garumā no plkst. 7 rītā līdz pat 23:00, Pieci.lv svinēs savu gada jubileju Kalnciema kvartālā. Hiphopa koncerts ir pirmais lielais pārsteigums, ko Pieci.lv komanda sarūpējusi saviem klausītājiem un interesentiem. Par pārējo programmu, kas tiks izziņota tuvākajā laikā, informāciju būs iespējams atrast šeit:

https://www.facebook.com/piecilv

https://twitter.com/piecilv

http://instagram.com/piecilv

http://www.draugiem.lv/pieci/

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs