Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

JŪLIJS
Los Campesinos! — All Hell
Glass Animals — I Love You So F***ing Much
Empire of the Sun — Ask That God
Cults — To the Ghosts
Ice Spice — Y2K
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

JŪLIJS
19: Positivus 2024, Lucavsala
29: BBNO$, Palladium koncertzāle
31: Devendra Banhart, Hanzas Perons
AUGUSTS
02: Summer Sound 2024, Liepāja
12: Artemas, VEF Kvartāls
13: The Smile - ATCELTS, Siguldas pilsdrupu estrāde
14: Jessie Ware, Siguldas pilsdrupu estrāde
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Pieejamas biļetes uz Brit Floyd

Intro, 2014. g. 4. aprīlī

Tagad publiskajā pārdošanā pieejamas biļetes uz šovu Brit Floyd — veltījumu leģendārajiem Pink Floyd, kas 2. oktobrī norisināsies koncertzālē Palladium. Klātesošie varēs baudīt iespaidīgu koncertu ar mūziku no visiem četrpadsmit grupas Pink Floyd albumiem žilbinoša gaismu un lāzeru šova pavadījumā.

Biļetes uz koncertu pieejamas www.ticketpro.lv un Ticketpro kasēs TC Galleria Riga, Spice, Domina Shopping, Rīga Plaza, Sky&More, Olimpia, Rimi Alfa, Rimi Valdemārs, Rimi Pulkveža Brieža ielā informācijas centros u.c. Vēl pieejamas pēdējās biļetes par EUR 29, vēlāk tās maksās EUR 35.

Kopš 2011. gada Brit Floyd šovu skatījuši jau vairāk nekā miljons cilvēku visā pasaulē. Rīgā Brit Floyd piedāvās trīs stundu garu muzikālu ceļojumu Discovery, kura laikā hronoloģiski tiks atspoguļota leģendārās grupas Pink Floyd daiļrade no 1967. līdz 1994. gadam. Video ieskats vērienīgajā šovā šeit.

Koncertšovs nosaukts Pink Floyd jaunākās ierakstu kolekcijas Discovery vārdā, un tajā iekļauts materiāls sākot ar Sida Bareta sešdesmito gadu psihodēliskā popa albumu The Piper at the Gates of Dawn līdz pat deviņdesmito gadu The Division Bell, un, protams, arī pārējie ieraksti, ko Pink Floyd radīja laikā starp šiem diviem darbiem. Koncertšovā Discovery būs iespējams izbaudīt līdz sīkākajai notij precīzu dziesmu skanējumu, kā arī citus skaņdarbus, kas iekļauti vienā no visu laiku labākajām izlasēm mūzikas ierakstu vēsturē.

Kā neiztrūkstoši elementi Brit Floyd priekšnesumā būs Pink Floyd raksturzīmes — izgaismota arka un aplis ar gaismu šovu, kas papildināti ar oriģināliem videoklipiem un jaunām animācijām. Tie veidoti, iedvesmojoties no ilggadējā Pink Floyd sadarbības partnera Storma Torgersona mākslas darbu dizainiem.

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs