Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Rīgā notiks Brity Floyd šovs

Intro, 2014. g. 3. aprīlī

2. oktobrī koncertzālē Palladium būs skatāms pasaulē labākais Pink Floyd šovs — Brit Floyd. Klātesošie varēs baudīt iespaidīgu koncertu ar mūziku no visiem četrpadsmit grupas Pink Floyd albumiem žilbinoša gaismu un lāzeru šova pavadījumā.

Kopš 2011. gada šovu skatījuši jau vairāk nekā miljons cilvēku visā pasaulē. Rīgā Brit Floyd piedāvās trīs stundu garu muzikālu ceļojumu Discovery, kura laikā hronoloģiski tiks atspoguļota leģendārās grupas Pink Floyd daiļrade no 1967. — 1994. gadam. Video ieskats vērienīgajā šovā apskatāms šeit.

Koncertšovs nosaukts Pink Floyd jaunākās ierakstu kolekcijas Discovery vārdā, un tajā iekļauts materiāls sākot ar Sida Bareta sešdesmito gadu psihodēliskā popa albumu The Piper at the Gates of Dawn līdz pat deviņdesmito gadu The Division Bell, un, protams, arī pārējie ieraksti, ko Pink Floyd radīja laikā starp šiem diviem darbiem. Koncertšovā Discoverys iespējams izbaudīt līdz sīkākajai notij precīzu dziesmu skanējumu, kā arī citus skaņdarbus, kas iekļauti vienā no visu laiku labākajām izlasēm mūzikas ierakstu vēsturē.

Kā neiztrūkstoši elementi Brit Floyd koncertšovā būs arī Pink Floyd raksturzīmes — izgaismota arka un aplis ar gaismu šovu, kas papildināti ar oriģināliem videoklipiem un jaunām animācijām. Tie veidoti, iedvesmojoties no ilggadējā Pink Floyd sadarbības partnera Storma Torgersona mākslas darbu dizainiem.

Biļetes uz koncertu tiks laistas pārdošanā šo piektdien, 4. aprīlī, plkst. 10.00 www.ticketpro.lv un Ticketpro kasēs TC Galleria Riga, Spice, Domina Shopping, Rīga Plaza, Sky&More, Olimpia, Rimi Alfa, Rimi Valdemārs, Rimi Pulkveža Brieža ielā informācijas centros u.c.

Jau ceturtdien, 3. aprīlī, plkst. 10.00 Ticketpro interneta veikalā un arī Ticketpro kasēs tiks uzsākta biļešu iepriekšpārdošana FBI koncertu kluba biedriem. Bezmaksas reģistrācija www.fbi.lv.

Pirmo 300 biļešu cena — EUR 29, vēlāk tās maksās EUR 35.

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs