Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Sākusies biļešu tirdzniecība uz James un Demjena Raisa koncertiem

Intro, 2016. g. 8. maijā

Sunset Festival organizatori informē, ka Biļešu serviss tīklā un www.bilesuserviss.lv sākas publiska biļešu pārdošana uz Demjena Raisa un James koncertiem. Siguldas pilsdrupu estrādē melanholiskais dziesminieks Demjens Raiss uzstāsies 3.jūlijā, savukārt britu alternatīvā roka kulta grupa James — 6.jūlijā. 

Uzmanību! Ierobežots skaits biļešu uz katru festivāla koncertu būs pieejamas par īpašu cenu — uz Demjenu Raisu par €19 un uz James par €24! Lai mūzikas mīļotājiem atvieglotu nokļūšanu no Rīgas centra uz Siguldas pilsdrupu estrādi un atpakaļ, tikai par €8  būs pieejams komfortabls autobuss. Siguldas ID karšu īpašniekiem pieejamas biļetes ar 20% atlaidi.

Demjens Raiss ir īru folka un indīroka dziesminieks un producents, kas pazīstams ar savām balādēm, kuras izmantotas arī virknē filmu un seriālu. Viņš vienlīdz labi pārvalda klaviespēli, ģitāru, klarneti un perkusijas instrumentus. Īpašu ievērību guvušas šādas Raisa kompozīcijas: The Blower's Daughter (dzirdama filmā Closer ar Džūliju Robertsu un Džūdu Lovu), Cannonball, Cold Water, 9 Crimes, I Don’t Want To Change You, Volcano u.c.

James — britu alternatīvā roka grupa — dibināta Mančestrā 1982. gadā. Savu karjeru īpaši veiksmīgi attīstījuši 90. gados un turpina arī mūsdienās, izdodot jaunus, pieprasītus ierakstus. Viņu pazīstamākie singli ir Sit Down, Getting Away With It All (All Messed Up), She’s A Star, Laid, Born Of Frustration un virkne citu. Š. g. 18. martā iznāca grupas jaunākais studijas albums Girl At The End Of The World, kas pirmajā nedēļā gandrīz apsteidza Lielbritānijas topa līderes Adeles disku 25. Plašāku auditoriju noteikti uzrunā singls Nothing But Love, apliecinot lielisku hita potenciālu.

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs