Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Sunset Festival piedāvā Pilskungu biļetes

Intro, 2016. g. 3. jūnijā

Sunset Festival piedāvājums papildināts ar jauniem biļešu veidiem. Daudzo  interesentu ērtībai pārdošanā nonāk festivāla biļetes par €43, ar kurām varēs ierasties festivālā gan  3. jūlijā, kad uzstāsies Demjens Raiss, gan 6. jūlijā, kad festivāla līdergrupa būs James.

Savukārt tiem, kas kādu no festivāla dienām vēlas uzturēties īpašā vidē un pacilājošā gaisotnē, tagad pieejamas Pilskunga (VIP) biļetes.

Iepriekšminēto biļešu īpašniekiem un īpašniecēm būs virkne vērā ņemamu priekšrocību, sākot no īpašas auto stāvvietas Siguldas pils tuvumā un atsevišķas ieejas koncerta norises vietā, līdz iespējai uzturēties norobežotā zonā ar bāru, vērot koncertu no galerijas Siguldas pils D tornī un, protams, dzērienu degustācijas un uzkodas.

SIA Amber Distribution Latvia, kas rūpēsies par Pilskungu zonas viesiem, sola pārsteigt ar jauno un brīnišķīgo Rīgas Prestigè Cuveè Rose dzirkstošo dzērienu, kā arī piedāvās Latvijā vispopulārākā portvīna Pocas Pink kokteiļu degustācijas.

Jāuzsver, ka joprojām pārdošanā ir biļetes arī uz katru no festivāla dienām atsevišķi, kā arī pieejamas autobusa biļetes nokļūšanai no Rīgas uz Siguldu un atpakaļ.

Kā informēts agrāk, Sunset Festival ietvaros Siguldas pilsdrupu estrādē 3. jūlijā uzstāsies melanholiskais dziesminieks Demjens Raiss, savukārt 6. jūlijā — britu alternatīvā roka kulta grupa James. Minēto mākslinieku uzstāšanos katrā no dienām bagātinās virkne citu mūziķu, kuru vārdus atklāsim tuvāk pasākumu dienām.

Biļešu iepriekšpārdošana www.bilesuserviss.lv un visā Biļešu serviss tīklā  

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs