Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

JŪLIJS
Los Campesinos! — All Hell
Glass Animals — I Love You So F***ing Much
Empire of the Sun — Ask That God
Cults — To the Ghosts
Ice Spice — Y2K
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

JŪLIJS
19: Positivus 2024, Lucavsala
29: BBNO$, Palladium koncertzāle
31: Devendra Banhart, Hanzas Perons
AUGUSTS
02: Summer Sound 2024, Liepāja
12: Artemas, VEF Kvartāls
13: The Smile - ATCELTS, Siguldas pilsdrupu estrāde
14: Jessie Ware, Siguldas pilsdrupu estrāde
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

The Sound Poets izziņo albumu un koncertu Arēnā Rīga

Intro, 2018. g. 4. aprīlī

The Sound Poets, viena no veiksmīgākajām un iemīļotākajām Latvijas indīpopa grupām, izziņo vasaras beigās gaidāmo albumu Trīs un koncertu Arēnā Rīga, kas notiks šī gada 20. oktobrī.

Trīs būs The Sound Poets trešais studijas albums, kas seko debijas ierakstam Tavs stāsts un 2015. gadā izdotajam albumam Pulsē. Trīs būs iekļautas 11 jaunas kompozīcijas latviešu valodā, no kurām pirmais singls Ceļš jau februāra sākumā tika nodots klausītājiem.

Koncerts Arēnā Rīga būs ambiciozākais projekts grupas pastāvēšanas vēsturē, kas, sadarbībā ar izcilākajiem scenogrāfijas un skatuves māksliniekiem, paredz kļūt par koncerta apmeklētājiem vēl neredzētu audiālu un vizuālu baudījumu.

“Grasāmies apvienot šķietami neapvienojamo — uz vienu lielisku oktobra vakaru padarīsim Arēna Rīga par intīmu satikšanās vietu tūkstošiem mūsu tuvāko draugu,” stāsta Jānis Aišpurs.

Pirmās trīs tirdzniecības dienas — 6., 7. un 8. aprīlī — biļetes uz koncertu par visdraudzīgāko cenu būs iespējams iegādāties tikai tirdzniecības parkā Alfa. Piektdien, 6. aprīlī, 16:00 pie t/p Alfa informācijas centra notiks tikšanās ar grupas The Sound Poets mūziķiem. Visiem grupas atbalstītājiem būs iespēja piedalīties kampaņā un laimēt meet&greet ielūgumus uz grupas koncertu Arēnā Rīgā, kā arī kļūt par vienu no pirmajiem, kas savā īpašumā iegūs The Sound Poets albumu Trīs.

No pirmdienas, 9. aprīļa, plkst. 10:00 biļetes uz koncertu būs pieejamas visās Biļešu Serviss tirdzniecības vietās un http://www.thesoundpoets.lv.

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs