Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

The Sound Poets koncertus iesildīs Irving Ark un Audience Killers

Intro, 2016. g. 27. jūlijā

Jau pēc mēneša — 26. un 27. augustā Siguldas pilsdrupās grupa The Sound Poets sniegs šīs vasaras vienīgos koncertus Latvijā. Par koncertu īpašajiem viesiem katrai dienai grupa ir izvēlējusies citu. 26. augustā tie būs sintpopa grupa Audience Killers, savukārt 27. augustā — indieroka apvienība Irving Ark.

The Sound Poets pieturas pie pārliecības aicināt  par viesiem tos māksliniekus un grupas, kuru mūzika pašiem patīk:  “Audience Killers  jau labu laiku  sevi ir apliecinājuši kā izcilu, krāšņu un aizraujošu muzikālu stāstu paudēji, savukārt “rving Ark” ir malks svaiga gaisa mūsu platuma grādu indie mūzikas lauciņā”. 

Informējam, ka abas dienas koncerta teritorija tiks atvērta no plkst. 19:00, īpašie viesi kāps uz skatuves plkst. 20:15, bet The Sound Poets — 21:00. Pasākums beigsies ap plkst. 23:00.

27. augusta koncerts ir izpārdots, savukārt 26. augusta  biļešu cenas  līdz šai piektdienai, 27. jūlijam,  pieejamas par 21 eiro. No piektdienas biļetes maksās 25 eiro. Ģimenēm ar bērniem pieejamie īpašie biļešu komplekti.  Ar Siguldas ID karti biļetes pieejamas lētāk.

Koncertu  sadarbībā ar The Sound Poets organizē Every Little Thing

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs