Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

JŪNIJS
No Age — Goons Be Gone
Jessie Ware — What's Your Pleasure
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

JŪNIJS
06: Aija Andrejeva, Siguldas Pilsdrupu estrāde
21: Michael Kiwanuka, Siguldas Pilsdrupu estrāde
27: Dido, Siguldas Pilsdrupu estrāde
30: P.O.D., Melnā Piektdiena
JŪLIJS
08: Oh Wonder, Palladium koncertzāle
17: Positivus 2020, Salacgrīva
18: Kartupeļpalma 57, Nacionālais botāniskais dārzs, Salaspils
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Astro'n'out izdod klipu un gatavojas koncerttūrei

Intro, 2014. g. 19. septembrī

Pirms mēneša Astro'n'out publicēja dziesmu Zilonis, kurai nu ir tapusi arī video versija ar dziesmas vārdiem jeb dzejas video. Dziesmas video atklāj dziesmas tapšanas aizkulises studijā un radošajā nometnē. Video autors ir Artūrs Martinovs.

Jau pēc astoņām dienām — 27. septembrī  ar koncertu Siguldā Astro'n'out atklās savu Latvijas koncerttūri Astro' Electro' Acoustic. Tās ietvaros 4. oktobrī grupa koncertēs Ventspilī, mūzikas namā  Jūras vārti, 5. oktobrī Liepājā, Rožu zālē, 11. oktobrī Jēkabpilī — Krustpils kultūras namā, 1. novembrī Gulbenes Kultūras namā, 2. novembrī Cēsīs, Vidzemes koncertzālē un tūre noslēgsies 7. novembrī Latvijas Nacionālās bibliotēkas I.Ziedoņa zālē, Rīgā.

Koncerttūri ieskandinot grupa iesāk sadarbību arī ar I'm Your shirt dizaineri un zīmola radītāju Indru Miklāvu, kuras krekli, novērtēti arī pasaules stilistu acīm (tos izvēlējušies pat tādi pasaules slaveni vārdi kā Will I am un Rikijs Mārtins).

''Man ir ļoti liels prieks, ka Astro'n'outiem ir iepatikušies mūsu krekli un ir mests izaicinājums savienot šo nosacīti formālo apģērbu ar skatuvi. Tāpat sirdi silda tendence, ka latviešu mūzikas grupas izvēlas latviešu dizainerus sava tēla veidošanai. Man patīk, kā Astro'n'outi māk runāt viegli par nopietnām tēmām, tādēļ tēlu veidojam vienlaikus nesamākslotu un vienkāršu, bet ar vieglu ironijas devu,'' sadarbību komentē Indra Miklāva.

Tūres koncertos klausītājiem būs iespēja baudīt labākās 10 gadu laikā radītās Astro’n’out dziesmas jaunos, brīžiem par radikāli citādākos aranžējumos. Koncertos grupa atskaņos konceptuāli veidotu programmu, kurā akustiskās noskaņas pāraug elektoniski piesātinātās. Koncerti plānoti ar sēdvietām.

Biļetes no 9 EUR pieejamas Biļešu servisa kasēs

http://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/mu...

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs