Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

SEPTEMBRIS
Efterklang — Altid Sammen
Keane — Cause And Effect
M83 — DSVII
Blink-182 — NINE
Liam Gallagher — Why Me? Why Not.
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

SEPTEMBRIS
18: Nepāriet Albuma Atklāšanas Svētki, K. K. fon Stricka villa
19: Alise Joste, Nesen, K. K. fon Stricka villa
20: Jāņa Ruņģa Klātbūtne, Tallinas Pagalms
20: Ploho, Klubs Depo
21: UNDER Festival 2019, Autentika
28: Super Besse, Human Tetris, One One
28: Laika Suns, Siguldas pils kvartāls
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Astro'n'out izdod klipu un gatavojas koncerttūrei

Intro, 2014. g. 19. septembrī

Pirms mēneša Astro'n'out publicēja dziesmu Zilonis, kurai nu ir tapusi arī video versija ar dziesmas vārdiem jeb dzejas video. Dziesmas video atklāj dziesmas tapšanas aizkulises studijā un radošajā nometnē. Video autors ir Artūrs Martinovs.

Jau pēc astoņām dienām — 27. septembrī  ar koncertu Siguldā Astro'n'out atklās savu Latvijas koncerttūri Astro' Electro' Acoustic. Tās ietvaros 4. oktobrī grupa koncertēs Ventspilī, mūzikas namā  Jūras vārti, 5. oktobrī Liepājā, Rožu zālē, 11. oktobrī Jēkabpilī — Krustpils kultūras namā, 1. novembrī Gulbenes Kultūras namā, 2. novembrī Cēsīs, Vidzemes koncertzālē un tūre noslēgsies 7. novembrī Latvijas Nacionālās bibliotēkas I.Ziedoņa zālē, Rīgā.

Koncerttūri ieskandinot grupa iesāk sadarbību arī ar I'm Your shirt dizaineri un zīmola radītāju Indru Miklāvu, kuras krekli, novērtēti arī pasaules stilistu acīm (tos izvēlējušies pat tādi pasaules slaveni vārdi kā Will I am un Rikijs Mārtins).

''Man ir ļoti liels prieks, ka Astro'n'outiem ir iepatikušies mūsu krekli un ir mests izaicinājums savienot šo nosacīti formālo apģērbu ar skatuvi. Tāpat sirdi silda tendence, ka latviešu mūzikas grupas izvēlas latviešu dizainerus sava tēla veidošanai. Man patīk, kā Astro'n'outi māk runāt viegli par nopietnām tēmām, tādēļ tēlu veidojam vienlaikus nesamākslotu un vienkāršu, bet ar vieglu ironijas devu,'' sadarbību komentē Indra Miklāva.

Tūres koncertos klausītājiem būs iespēja baudīt labākās 10 gadu laikā radītās Astro’n’out dziesmas jaunos, brīžiem par radikāli citādākos aranžējumos. Koncertos grupa atskaņos konceptuāli veidotu programmu, kurā akustiskās noskaņas pāraug elektoniski piesātinātās. Koncerti plānoti ar sēdvietām.

Biļetes no 9 EUR pieejamas Biļešu servisa kasēs

http://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/mu...

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs