Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Fonoklubā spēlēs IndyGo

Normunds Vucāns, 2013. g. 13. decembrī

Sestdien, 14. decembrī, Fonoklubs Cēsīs aizvadīs nu jau par tradīciju kļuvušo Jager On Tour pasākumu, kas šajā vasarā negaidīti kļuva par vienu no kluba apmeklētākajiem notikumiem, sasniedzot maza festivāla apmērus. Šoreiz to papildinās arī grupas Indygo gada pēdējā uzstāšanās.

Rīgas progresīvā roka vienība IndyGo gadu aizvadījuši zem ļoti aktīvas nots gan izdodot albumu Decoy, gan atzīmējoties ar uzstāšanos lielākajos vasaras festivālos un nospēlējot solokoncertu koncertzālē Palladium. Pateicoties daudzu gadu pieredzei un harismai, apvienība ir tikusi pie stabila atbalstītāju loka, ko regulāri pagodina ar spēcīgiem koncertiem. Fonoklubā sestdien tiks aizvadīta Indygo šī gada pēdējā uzstāšanās. Atlikušo vakara daļu par muzikālo noformēju gādās Artis Volfs duetā ar dj All-viss.

Atgādinām, ka šajā vasarā Jager On Tour ballīte Cēsīs tika aizvadīta ar vēl nebijušu vērienu, pulcējot pie tūkstoš interesentu, līdz ar to arī šim vakaram organizatori būs gatavojušies ar pastiprinātu rūpību, gādājot par aktivitātēm un vizuāliem papildinājumiem visas nakts garumā. Spītējot ziemas un decembra faktoram, Fonokluba pagalms tiks sildīts, lai pirmo reizi kluba vēsturē ballīti varētu izvērt trīs līmeņos — terasē, pirmajā un svaigi atvērtajā otrajā stāvā.

Piesakoties facebook, ieeja pasākumā bez maksas: https://www.facebook.com/events/255718947908779/

http://www.fonoklubs.lv

http://www.facebook.com/fonoklubs

http://www.twitter.com/fonoklubs

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs