Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Rammstein atgriežas Rīgā!

Normunds Vucāns, 2011. g. 1. jūlijā

Koncertaģentūra FBI paziņo, ka 2012. gada 7. februārī Arēnā Rīga uzstāsies Vācijas superzvaigznes Rammstein. Grupa Rīgā ieradīsies ar labāko dziesmu koncertu Made In Germany 1995 — 2011 un sniegs klātesošajiem pilnīgi jaunu šovu.

Pēc koncertēšanas Austrālijā, Dienvidāfrikā un turnejas pa Ziemeļameriku un Meksiku šī gada pirmajā pusē Rammstein nedodas pelnītā atpūtā. Tā vietā grupa apvieno 16 gadu laikā paveikto savā jaunajā turnejā Made In Germany 1995 — 2011, kuras saistībā gada beigās iznāks arī labāko dziesmu albums “Best Of” ar divdesmit Rammstein hitiem, kurā būs iekļauta arī viena līdz šim neizdota dziesma. “Jauna turneja, jauns šovs — Rammstein uzstāšanās līdzināsies pērkona dārdiem!” par jauno turneju izsakās grupas dalībnieki.

Jaunajā turnejā Made In Germany 1995 — 2011 koncertu apmeklētājus sagaidīs ne tikai grupas labāko dziesmu izlase, bet arī iespaidīgi specefekti Rammstein vislabākajās tradīcijās. Turklāt plānots, ka Rammstein koncertā būs divas skatuves — galvenā un papildskatuve stāvlaukumā.

Koncertā Rammstein izpildīs savus zināmākos hitus, tai skaitā Sonne, Ich Will, Du Hast, Mein Herz Brennt, Benzin un citas.

Kopš turnejas izziņošanas jūnija vidū, biļetes uz Rammstein koncertiem pilnībā izpārdotas jau 17 vietās Vācijā, Luksemburgā un Čehijā. Nākamgad Rammstein plāno ne tikai “spridzināt” arēnas, bet grupa uzstāsies arī Eiropas vadošajos brīvdabas festivālos.

Biļetes uz Rammstein koncertu Rīgā varēs nopirkt jau no 8. jūlija plkst. 10.00 “Biļešu servisa” kasēs visā Latvijā, kā arī interneta lapā http://www.bilesuserviss.lv.

Stāvbiļete maksās Ls 25, bet sēdvietas no Ls 25 līdz Ls 35.

Atgādinām, ka Rammstein koncerts 2010. gada martā Rīgā pulcēja 11 000 apmeklētāju un ir viens no visu laiku iespaidīgājiem koncertiem, ko piedzīvojusi Rīgas arēna.

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs