Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Deathstars iesildīs Rammstein

Normunds Vucāns, 2012. g. 25. janvārī

Vācijas superzvaigžņu Rammstein koncertu Arēnā Rīga 7. februārī iesildīs viena no komerciāli veiksmīgākajām Skandināvijas grupām Deathstars.

Industriālā metāla apvienība Deathstars atzīst, ka iespēja kāpt uz skatuves pirms tādiem mūzikas grandiem kā Rammstein ir liels pavērsiens grupas karjerā. Par godu Rammstein Eiropas turnejai, kurā Deathstars uzstājas kā iesildītāji, grupa laidusi klajā albumu The Greatest Hits On Earth, kurā apvienotas Deathstars labākās dziesmas. Grupas kontā ir jau trīs veiksmīgi studijas albumi un dalība lielākajos Eiropas mūzikas festivālos. Atgādinām, ka Deathstars jau reiz viesojās Rīgā, iesildot ņūmetāla meistaru Korn koncertu Rīgā 2008. gadā.

Līdz grupas Rammstein koncertam Rīgā nu jau atlikušas tikai 2 nedēļas un jau 7. februārī Vācijas industriālā roka giganti sniegs iespaidīgu šovu pilnā Arēnā Rīga. Grupa šobrīd turpina uzstāties izpārdotās arēnās, bet gada nogalē klausītāju vērtēšanai nodeva savu jaunāko sudijas albumu Made In Germany 1995 — 2011. Tajā līdzās lielākajiem karjeras hitiem atrodams arī grupas jaunākais singls Mein Land.

Savukārt 3. februārī Losandželosā grupa pretendēs uz balvu nominācijā “Iespaidīgākā skatuve” mūzikas industrijas žurnāla Pollstar ikgadējā apbalvošanas ceremonijā. Šai balvai izvirzīti arī tādi mūziķi kā Lady Gaga, Šadē, Keitija Perija un Rodžers Voters.

Pēdējās biļetes uz Rammstein koncertu Rīgā vēl var paspēt nopirkt Biļešu Servisa kasēs un interneta lapā www.bilesuserviss.lv. No šodienas pārdošanā pieejamas aptuveni divsimt sēdvietas LMT Biznesa kluba zonā, piedevām tagad pārdošanā laistas arī papildu biļetes — sēdvietas sānu sektoros. Sēdvieta koncertā maksā Ls 35. Stāvbiļetes ir izpārdotas.

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs