Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Rammstein sāk jauno koncerttūri

Normunds Vucāns, 2011. g. 15. novembrī

Pagājušajā nedēļā Vācijas industriālā roka giganti Rammstein uzsāka savu labāko dziesmu turneju Made In Germany 1995 — 2011, kuras ietvaros nākamā gada 7. februārī uzstāsies Latvijā.

Populārā grupa jau sniegusi izpārdotus koncertus Budapeštā (Ungārijā), Prāgā (Čehijā), Gdaņskā (Polijā) un drīzumā dosies uz Vāciju, kur sniegs 18 pilnībā izpārdotus šovus! Turklāt Rammstein paziņojuši, ka nākamajā gadā, uzreiz pēc Eiropas turnejas noslēguma, dosies uz Ziemeļameriku, lai tur sniegtu 21 uzstāšanos.

Fani, kas jau paspējuši apmeklēt jaunās turnejas šovus, sociālajās vietnēs dalās ar sajūsminātiem viedokļiem: “Rammstein jaunajos koncertos izpilda dziesmas, kuras vairs necerējām redzēt dzīvajā izpildījumā — Mein Herz Brennt, Wollt ihr das Bett in Flammen sehen?, Mutter un citas. Turklāt šoreiz viņi dedzina vēl trakāk un iespaidīgāk!”

Grupa tikko izdevusi arī pirmo singlu no decembrī gaidāmā albuma Made In Germany 1995 — 2011. Singla nosaukums ir Mein Land. Respektablais žurnāls Kerrang! jauno dziesmu un tās video raksturo kodolīgi: “Spoži! Režisors, talantīgais zviedrs Jonas Akerlunds, kurš ir atbildīgs par Rammstein provocējošo klipu dziesmai Pussy, kā arī režisējis Lady Gaga Telephone, Metallica Turn The Page un The Prodigy Smack My Bitch Up, šajā klipā liek grupai parodēt The Beach Boys apvienojumā ar Pludmales Patruļu.” Dziesmas Mein Land video iespējams noskatīties šeit: www.rammstein.de

Biļetes uz Rammstein koncertu Rīgā var iegādāties Biļešu Servisa kasēs visā Latvijā, kā arī interneta lapā http://www.bilesuserviss.lv. Uz koncertu pieejamas vēl tikai 800 stāvbiļetes un tās maksā Ls 25.  Sēdvietu cenas ir no Ls 25 līdz Ls 35.

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs