Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

ansis piedāvā jaunu videoklipu

Intro, 2016. g. 12. februārī

Latvijas repa mūzikas un kultūras pārstāvis, bītmeikeris ansis publicē savas kompozīcijas Tvaiks video versiju.

Videoklips skaņdarbam Tvaiks ir filmēts saulainās Šrilankas ziemeļrietumu pilsētā Vennapuvā. Tajā ir izmantoti arī raidījuma Degpunktā videomateriāli, kuru balss ieraksti savukārt ir dzirdami pašā Tvaiks skaņdarbā. Videoklipu režisējis un montējis pats ansis.

Komentējot videoklipā ietverto ideju, ansis ir lakonisks: "Vēlos citēt Dīstervēgu “Slikts skolotājs patiesību izklāsta, labs skolotājs — māca to atrast.” Kā arī to, vai šis videoklips ir skatāms politiskā kontekstā, ir jāvērtē pašiem skatītājiem."

Kompozīcija Tvaiks ir iekļauta arī janvāra vidū iznākušajā Latvijas elektroniskās mūzikas izlasē DDA\VA IV, kuru var noklausīties un savā īpašumā iegūt Dirty Deal Audio bandcamp lapā — http://dirtydealaudio.bandcamp.com/album/dda-va-iv

Sekot repera ansis aktualitātēm ir iespējams viņa mājaslapā — http://ansis.co  un viņa privātajos sociālajos tīklos - 

http://twitter.com/ansis_kolmanis

http://facebook.com/ansishh

http://soundcloud.com/ansis

Mūzikas izdevniecība Dirty Deal Audio ir Latvijas jaunās elektroniskās mūzikas attīstības veicinātāji, kuru darbības saknes rodamas 2011. gadā. Visu šo gadu laikā, nenogurstoši veicinot Latvijā producētās elektroniskās mūzikas popularitāti, ir izdotas četras izlases, vairāki albumi un minialbumi, kā arī organizētas neskaitāmas jauno mūziķu skates un koncertdeju vakari, un aktīvi strādāts, lai iedvesmotu jauno mūziķu paaudzi pievienoties elektroniskās mūzikas kopienai ne tikai internetā, bet arī ārpus tā robežām.

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs