Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

TUVĀKIE NOTIKUMI

APRĪLIS
16: Ville Valo, Palladium koncertzāle
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

DJ Monsta un ansis savienos koru mūziku, elektroniku un hiphopu

Intro, 2015. g. 7. jūlijā

Jau šodien, 7. jūlijā pl. 20:00 skatītājiem būs iespēja vērot nebijušu skaņu eksperimentu sadarbībā ar DJ Monsta un ansi (Ansi Kolmani) — klātesošie kļūs par lieciniekiem unikālam tradicionālās koru mūzikas lieldarbu sakausējumam ar elektronisko mūziku un hiphopu. Šis būs vienreizējs pasākums, kuru noteikti nedrīkst palaist garām.

DJ Monsta ir viens no pieredzes bagātākajiem Latvijas dīdžejiem, kurš savas darbības laikā, kas aizsākās jau 1992. gadā,  ir uzstājies kopā ar visdažādākajiem Latvijas mūziķiem, sākot no hip hopa līdz džeza un akadēmiskiem mūziķiem, pat ar Latvijas Nacionālo Simfonisko Orķestri. 2014. gadā viņš kļuva arī par Latvijas Red Bull Thre3Style čempionu.

ansis (Ansis Kolmanis) ir hiphop kultūras multifunkcionārs — viņš ir gan bītmeikeris, gan producents, gan skaņu inženieris, un, protams, reperis. Ar hiphopu aizraujas jau 10 gadus un to laikā veidojis daudzus bītus, par ko divkārt saņēmis gada bītmeikera titulu Latvijas Hiphopa gada balvā. ansis zināms arī kā vairāku hiphopa apvienību dalībnieks — PKI, Kreisais Krasts, Riekstu Armija un Netīrās Cilpas.

Koncerta pirmajā daļā būs iespēja baudīt DJ Monsta radītus remiksus, kas tapuši īpaši Pieci.lv/Origo Summer Stage koncertam. Remiksos saklausīsiet skaņdarbus, kuri izskanējuši gan iepriekšējo gadu Dziesmu un deju svēktos, gan Mežaparka estrādē, gan dziesmu svētku koncertos dažādās norises vietās (Kongresu namā, Lielajā Aulā, Ķīpsalā utt.). Savu veikumu Dj Monsta nodēvējis par elektroniski tautisku eksperimentu.

Koncerta otrajā daļā DJ Monsta piedalīsies populārais reperis ansis un pirmo reizi būs iespēja dzirdēt abu mākslinieku kopdarbu— unikālu tradicionālās koru mūzikas lieldarbu sakausējumu ar elektronisko mūziku un hiphopu.  

Kā jau ziņots iepriekš, no 6. līdz 12. jūlijam Stacijas laukumā pie t/c Origo darbosies īpašā Latvijas Radio 5 — Pieci.lv Dziesmu un deju svētku radio studija, kurā viesosies svētku dalībnieki, populāri mūziķi, raidījumus veidos neparasti ētera tandēmi, kā piemēram, katru darba dienu pl. 11:00 Kultūras rondo vadīs Zigfrīds Muktupāvels un Māra Upmane— Holšteine, kā arī būs klausāmi ierastie raidījumi Pieci Rīti ar Tomu Grēviņu, Pieci Brauc,Pilnīgs Vakars u.c.

Šajā nedēļā gaidāmi īpaši notikumi ne vien radio ēterā, bet arī uz Origo Summer Stage skatuves. Katru darba dienas vakaru pl. 18:00, izņemot ceturtdienu, notiks dziesmotas koru cīņas, kurās piedalīsies divi Latvijas kori, izpildot īpaši sagatavotas dziesmas. Ceturtdien, 9. jūlijā pl. 16:00 Stacijas laukumā pulcēsies Dziesmu un deju svētku dalībnieki un notiks īpašs Ielu koncerts ar dejām, kurā piedalīsies dalībnieki no Briseles.

Uz Origo Summer Stage Stacijas laukumā būs arī iespēja vērot XI Latvijas jaunatnes Dziesmu un Deju svētku atklāšanu, deju lielkoncertu Līdz varavīksnei tikt, gājienu Ābēcēdē...ūvēzēžē  un noslēguma koncertu Manā dziesmā Tu... uz lielā ekrāna. Visas nedēļas garumā radio klausītāji tiek aicināti balsot par Latvijas Patriotiskāko dziesmu Pieci.lv interneta mājas lapā — Latvijas TOP 10 Patriotiskās dziesmas tiks atskaņotas 12. jūlijā pl. 18:00.

Studija darbosies katru darba dienu no 7:00-24:00

Studiju palīdzēja uzbūvēt Latvijas Dzelzceļš, t/c Origo, dziesmas skanēs un pasākumi notiks uz Origo Summer Stage skatuves, bet programmas izplatīšanu no Stacijas laukuma nodrošinās VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs, kas ir galvenais radiofonijas un televīzijas programmu zemes apraides tīkla operators valstī.

Sekojiet līdzi Dziesmu un deju svētkiem veltītajām pārraidēm, koncertiem un aktuālajai informācijai http://www.pieci.lv!

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs